O firmie

Szanowni Państwo. Istniejemy na rynku od 1998r. Firma posiada CENTRUM OGRODNICZE, czyli punkt sprzedaży asortymentu dla ogrodnictwa i rolnictwa, a także od 2005 roku swą działalność wyspecjalizowaliśmy w dziedzinie KSZTAŁTOWANIA TERENÓW ZIELENI.

Korzystając z usług naszej firmy,możecie Państwo liczyć na profesjonalną obsługę począwszy,od wizji lokalnej na danym obiekcie, działce, po pełną dokumentację projektową i kosztorysową, aż do kompleksowych usług związanych z zagospodarowaniem ogrodu, czy też terenu zieleni.

Aby usatysfakcjonować Naszych Klientów współpracujemy tylko z profesjonalnymi gospodarstwami szkółkarskimi i ogrodniczymi, co pozwala nam na udzielanie gwarancji dotyczącej materiału roślinnego.

Mając na uwadze kompleksowy charakter naszych usług, współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi firmami ogólnobudowlanymi, brukarskimi, stolarskimi, instalacyjnymi.

Naszym Klientom proponujemy nowatorskie sposoby zagospodarowania wolnych przestrzeni na posesjach prywatnych, terenach wielkopowierzchniowych, stacjach paliw, hotelach, szpitalach i firmach. Rozwiązania te znajdują duże uznanie wśród przedsiębiorców dbających o atrakcyjny wizerunek swojej firmy oraz o dobre samopoczucie kontrahentów i pracowników.

Zapraszamy do współpracy !

OGRÓD POKAZOWY

DANFLOR- Ogród pokazowy